1. Anasayfa
  2. /
  3. Hakkımızda

Nova Teşvik Danışmanlık, sağlık turizmi alanındaki 20 yıllık tecrübesini uzman kadrosu ile birleştirerek sağlık turizmi yapmak isteyen veya işlerini büyütmek isteyen muayenehane, tıp merkezi, poliklinik, hastaneler ve aracı kuruluşlara danışmanlık hizmeti sunma hedefiyle kuruldu. Birlikte çalıştığımız kuruluşlara eklemlenerek adeta bir kurum içi teşvik departmanı gibi çalışırız. Sağlık turizmi alanında yetkilendirme, teşviklerden yararlanma ve yönetim danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Bünyemizdeki uzman kadro ve Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde varolan iş ortaklarımız sayesinde uluslararası sağlık hizmetleri kriterlerinin pazara giriş stratejileri, lojistik hizmetleri, hasta deneyimi, istihdam, ve teşvik alımı gibi hayatı konularda müşterilerimize destek sağlayacak yeterliliklerimiz bulunuyor. Doğru teşvik yönetimi ile maliyetleri minimize ediyoruz. Çözüm ortağı olduğumuz kurumların kar maksimizasyonunu sağlayarak kurumsal stratejik hedeflere ulaşmalarına aracılık ediyoruz.

Sağlık Turizminde
Sağladığımız Hizmetler

Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi

Sağlık Turizmi Yetki Belgesi, sağlık turizmi alanında faaliyet gösterecek olan sağlık kuruluşları ve A grubu acente statüsünde olan aracı kurumlara sağlık turizmi faaliyeti için mevzuattaki yetkinlik kriterlerini karşıladığını gösteren Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından verilen bir faaliyet izin belgesidir.

A Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi

Sağlık turizmi alanında faaliyet göstermek isteyen aracı kuruluşların uluslararası sağlık turizmi yetki belgesini alabilmesi için karşılamak zorunda olduğu en temel yetkinlik kriteri TÜRSAB tarafından verilen A Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi sahibi olmaktır.

Sağlık Turizmi Teşvik Danışmanlığı

Nova Teşvik Danışmanlık, eklemlendiği kuruluşlara uzman kadrosu ile sağlık turizmi alanında 19 çeşit teşvik türü ile %70’e varan maliyet avantajı sağlamak için var gücüyle çalışıyor.

Yorumlar

Bizi Seçen Markalarımızın
Yorumları

0 +
İş Birliği Markaları
0 %
Başarı Oranı
Takım Üyeleri

Uzmanlarımızla Tanışın

Senanur Bilgen

Genel Müdür